Bizi Benzersiz Yapan Nedir?

1982 yılında ticari hayatına başlayan ‘’Cihan Elektronik’’ ; Elektronik pazarlama, mağazacılık, satış sonrası hizmetler ve GSM alanında çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır.

Geçen zaman içerisinde; Ceptaş A.Ş. ve KÇM (Kurumsal Çözüm Merkezi) İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.lerini kurarak, faaliyetlerini bu 3 ayrı grup şirketi bünyesinde toplamıştır. Rize, Artvin, Ardahan ve Samsun illerinde sekiz Turkcell İletişim Merkezi, Beyaz Eşya Mağazacılık, Mobilya Mağazacılık, Elektronik pazarlama ve İnşaat alanlarında faaliyet göstermektedir.

Ceptaş İletişim Hizmetleri A.Ş; Türkiye genelinde toplam 16 ilde (Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Bayburt, Giresun, Ordu, Sivas, Tokat,Samsun, Amasya, Yozgat, Sinop, Çorum, Kastamonu, Çankırı), Turkcell Dağıtım Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Grup olarak 3 ayrı şirket bünyesinde 16 ilde 350’ye yakın profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz ekibimize dahil olan her bir yeni ekip arkadaşlarımızdan aldığımız güçle geleceğe doğru emin adımlarla devam etmektedir.

Misyon: Dokunduğu herkesin(çalışan-aile-müşteri) hayatına değer katabilen ve üstlendiği her bir sorumluluğu fark yaratarak gerçekleştiren bir şirket olmak.

Vizyon: Sektöründe geleceğe yön veren ulusal bir marka yaratmak.


62 Çalışan

16 Lokasyon

%35 Kadın Çalışan

360 Bayi